Novinka medzi slovenskými jogurtmi

mliečne produkty

Spoločnosť ŠKOLSKÉ HOSPODÁRSTVO – BÚŠLAK, spol. s.r.o. prináša na trh jedinečnú novinku medzi jogurtmi. Z vlastnej produkcie bio mlieka vyrába jogurty v certifikovanej bio kvalite aj pre ľudí s laktózovou intoleranciou. A to je absolútna novinka na trhu – BIO bezlaktózové jogurty.

Mnohí by mohli namietať, načo ďalšie jogurty, veď ich je už toľko že si nevieme vybrať. Búšlak pod značkou Zelený Klátov ponúka mliečne produkty v najvyššej bio kvalite z produkcie vlastného ekologického hospodárstva, z mlieka vynikajúcej chuti a kvality. Zákazníci s laktózovou intoleranciou zaručene ocenia ich jedinečnú kvalitu v 4 rôznych príchutiach: biely, jahodový, višňový a čučoriedkový. Tak neváhajte a ochutnajte mliečne výrobky Zelený Klátov. (zdroj: Nový čas)

Jedinečnosť a kvalitu bio mliečnych výrobkov si ocenili aj na gastronomickej výstave Danubiusgastro 2019, ktorý sa konal v januári 2019 v Bratislave. Naše jogurty získali Cenu 2019 DANUBIUS GASTRO, za kyslomliečny bezlaktózový bio výrobok so živou kultúrou a ovocnou ochutenou zložkou.

Do portfólia značky Zelený Klátov čoskoro pribudnú aj bezlaktózové syry, jogurtový nápoj, tvaroh, či iné výrobky z bio mlieka. Dúfame, že si ich zamilujete aj Vy!